Co to jest ta kontrola zarządcza? Jak ją przeprowadzić i dokumentować? Jakie przepisy wziąć pod uwagę? Jak przeprowadzić kontrolę to w sposób właściwy i zgodnie z obowiązującym prawem? Jak wykorzystać kontrolę zarządczą jako narzędzie do zarządzania szkołą ?

Takie lub podobne pytania zadawał sobie nie jeden dyrektor.

Odpowiadając na te i podobne pytania proponujemy jedyne na rynku szkolenie Kontrola Zarządcza pod kontrolą.

Nazwa szkolenia

Kontrola Zarządcza pod kontrolą

Treści szkolenia

W trakcie szkolenia dyrektorzy szkół poznają najnowsze i jedyne na rynku narzędzie do przeprowadzania i monitorowania kontroli zarządczej w szkole. W trakcie zajęć uczestnicy opracują matrycę ryzyka dla swojej placówki oraz posiądą umiejętność określania mierników.

Korzyści dla uczestników

Uczestnicy poznają aplikację Audit24, dzięki której będą mogli w łatwy sposób przeprowadzić kontrolę zarządczą w swojej szkole. Za pomocą aplikacji będą mieli  dostęp do aktualnej bazy wiedzy oraz aktów prawnych. Dzięki narzędziu można wygenerować raport dla organów kontrolnych.

Forma szkolenia

Szkolenie w formie 6 godzinnego warsztatu. Interaktywna formuła pozwala na przećwiczenie praktycznych umiejętności oraz wymianę doświadczeń. zajęcia możemy przeprowadzić w naszej Akademii lub w miejscu wskazanym przez zamawiającego.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuj aby kontynuować. więcej informacji

Kliknij tutaj aby sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące Polityki Prywatności.

Zamknij